Saturday, February 19, 2011

That moment when you jokingly insult yourself, and the person you're talking to agrees with you. And they're serious.

 • Konečně jsem zhlédla Somewhere, nový film Sofie Coppoly, na který jsem se fakt těšila, protože Sofia je jednou z mých nejoblíbenějších režisérek. A nevím. Bylo tam až přehnaně moc zdlouhavých záběrů. Chápu, že tím Sofia chtěla vyjádřit prázdný život osamělé hlavní postavy, ale některé záběry byly podle mě prodlužovány až nepochopitelně dlouho. Ale nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo. Je tam dost čitelný Sofiin styl a hlavně úžasní dva herci - Elle Fanning, mladší sestra taktéž úžasné Dakoty a Stephen Dorff, jehož charisma kontrastuje s jeho zhýralostí.
 • Těším se na 22. února a 1. března, kdy vyjdou nové CD Adele a Lykke Li. Ááá, miluju je! A právě teď poslouchám Radiohead, jejichž nové album vyšlo včera. Perfektní, jako vždy.

Haha, bylo mi řečeno, že tady vypadám jako po požití nějaké psychotropní látky. Fakt mám nějaké zfetované oči. A navíc to trochu vypadá jako že mám šediny. Couž. Aspoň víte, jak na tom teď jsem :D.

Btw, úplně jsem zapomněla, 13.2. už to byl rok, co jsem na tomhle blogu! :))

7 comments:

 1. ha, tak ten film musim kuknut!
  a gratulujem k roku :)

  ReplyDelete
 2. uuuf, jsem ráda, že nejsem jediná, komu tak ten film připadal!
  náhodou je ta fotka moc pěkná! .)

  ReplyDelete
 3. jsi krásná a máš nádherný řasy=) víc fotek, prosím =)
  a mohla by si klido občas vyfotit nějkou svou kreaci z oblečení;)

  ReplyDelete
 4. Přidávám se k té chvále tvých řas. Závidím!:)

  ReplyDelete
 5. :) Ten film taky musim zkouknout...

  ReplyDelete
 6. moc pěkná fotka:)..a o tom Somewhere si myslím to samý, bylo to chvílama až otravný, tak jsem to přetáčela, ale jinak pěknej film:)...a tvůj blog je super;)

  ReplyDelete