Thursday, February 16, 2012

Winter, let the spring come!

Pihy vymalované alpským sluncem mi už dávno zmizely, nyní se brodím a topím ve sněhu. Budu opakovat všemi omílané, ale už chci jaro. Vážně mocmocMOC.

V nepříjemných časech si vždy stavím malé záchytné body, na které se můžu těšit. Mírně mě znepokojuje, že mé záchytné body do následujících měsíců jsou z větší části materiální, ale lepší než nic.

• Těším se na film My Week with Marilyn, který má premiéru příští čtvrtek. Myslím si, že nikoho lepšího, než Michelle Williams do role Marilyn vybrat nemohli, hodí se na to perfektně.

• Těším se, až se začne prodávat nová L'Eau de Chloé. Chloé je pro mě zkrátka srdcovka, miluju všechny její vůně a kolekce oblečení, i když se přiznám, že nová kreativní ředitelka Clare Waight Keller mě zatím moc neuchvátila. Nechci ji ale hned zavrhovat, uvidíme, co nám předvede v nadcházejících sezonách. Nicméně, teaser na kampaň nové vůně jsem zhlédla již nesčetněkrát, pokaždé óchám, když v časopise nalistuji stránku s Camille Rowe-Pourcheresse touto vůní provoněnou a zkrátka...nemůžu se dočkat!

• Těším se na nová alba Grimes, Memoryhouse a Bowerbirds.

• Těším se na jarní kolekci Marni at H&M. Předešlou kolekci Versace pro H&M jsem jen tiše ignorovala, Versace prostě není vůbec můj styl, ale když jsem se dozvěděla o spolupráci s Marni, skákala jsem nadšením. Těším se na všechny ty puntíky, kolečka, proužky...!

A na co se těšíte vy?
Mimochodem, naprosto zbožňuju jarní kosmetickou kolekci Chanel. Zaprvé, všechny tyhle tři laky, ani neumím říct, který se mi z nich líbí nejvíc. Zadruhé, korálová rtěnka. Zatřetí, broskvové a růžové stíny. Ach, jaro bude tak sladké.


Z hlubin mých podpostelových prostor jsem šťastnou rukou vytáhla holubičku, kterou jsem myslela, že jsem ztratila. Ukořistěna v Londýně za libru padesát. Welcome back.

8 comments:

 1. už je ta zima nějaká dlouhá a já mám čím dál tím větší nutkání pořídit si další a další věci na jaro a léto - nakonec pak nosít 5věcí pořád dokola :-D
  jinak na tu Marni kolekci pro H&M jsem také moc zvědavá, lak bych brala ten růžový a té holubičky by byla pod postelí vážně škoda ;-)

  mujfialovysvet.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. taky se těším na michelle aka marilyn..♥ a na JARO!!

  ReplyDelete
 3. Taky už se nemůžu dočkat až ten sních sleze a zimu koneně vystřídá božské jaro;) Jen doufám, že si ta zima už plánuje odchod, protože to vipadá, že se tu nějka usadila! A s těmi bodíky to mám taky, teda né, že bychom je měli stejné, ale já se zas těším na jiné věci, kter=é mi pomáhají přežít tu dlouhou zimu:))

  ReplyDelete
 4. Na jaro se děsně těším :) Zima už mi pěkně leze krkem :/
  Ach... ty tvoje fotky! :)

  ReplyDelete
 5. Únor je pro mě ten nejvíc kritický měsíc.. zima v tomhle období je nesnesitelná a čekání na jaro tak dlouhé! Opravdu nenávidím zimu. Nejhorší roční období jaké existuje, kdyby ho někdo tam nahoře úplně zrušil skákala bych 10 metrů vysoko radostí :D no bohužel je to asi nereálné.
  Holubička je nádherná, ještě, že jsi našla ;) Michelle je krásná, taky si myslím, že nikoho lepšího na tuhle roli nemohli vybrat. Těším se na film :)

  ReplyDelete
 6. U nás už je skoro jaro a sníh už vůbec není a ty laky jsem nejkrásnější :))

  ReplyDelete
 7. No, já nebudu originální a budu se opakovat: momentálně se nejvíc těším na to, až odhodím kabát a sněhule a budu vdechovat jarní vzduch! JARO je určitě to nejhezčí období... :)
  Ela

  ReplyDelete