Thursday, November 22, 2012

Morning mist.

Žiju. Víceméně. Ve středu jsem opět truchlila, protože to byl den zrušeného koncertu Grimes. Počasí jakoby se mnou souznělo a zahalilo nás do smutečního závoje mlhy. Ale mně se to moc líbilo, večer záře pouličních lamp jemně rozptýlená v mlžném oparu...bylo to magické. Pro utěšení pouslouchám nové cd magických Crystal Castles a zahaluji se do magického šátku Monki. A dnes bylo navíc krásně magické datum, 22.11. 2012.

Všechny věci z Monki.

 

Ty kalhoty naprosto miluju, původně jsem si myslela, že jsou riflové (protože jsem si nepřečetla, z čeho vlastně jsou :D), ale když mi přišly, zjistila jsem, že jsou jemně sametové. Ach. A jsou až do pasu, což je taky super, nesnáším bederní kalhoty, které ve většině obchodů převažují.


Ponožky se vzorem rozdrcených lízátek! :D "If you crushed a handful of lollies and walked around on the sweet dust, you may get something similar… except stickier."


Ten šátek je přenádherný...je na něm skalnatá krajina s obzorem, všechno zahaleno do jemné mlhy a jakoby osvíceno polární září


Nejlepší rukavice! :DTy dvě plisované sukně ke mně dorazily trošku pomačkané a já nevím, jak je mám narovnat aniž bych tím narovnala to plisé. Nevíte?

Monki objednávky posílá vždy v naprosto bezkonkurenčních krabicích, tentokrát to byl kufr!Vnitřek kufru pro dobrodruhy :3Na obálce Monki časopisu tentokrát byli velmi osobití The Echo Vamper. Jsou boží, poslechněte si Lover.

Three of the pictures are taken from monki.com.

5 comments:

 1. ten šátek! <3
  takové krabice by měli chodit ke všem objednávkám, ne jen z Monki, jsou super!

  ReplyDelete
 2. krásný šátek! a všecko vlastně:)
  s těmi sukněmi je to prekérka no...netušim:/

  ReplyDelete
 3. tie nohavice sú fakt zaujímavé :)

  ReplyDelete
 4. Když jsem viděla ty kalhoty, vybavil se mi Křik od Edvarda Muchna :-D. Jsou fakt peckový! :)

  ReplyDelete