Monday, May 9, 2011

When I'm bored I paint myself orange and dye my hair green and sit in the corner of my room and pretend I'm a carrot.

Často mě napadá něco hrozně super, co bych tady mohla napsat. Bohužel, než onu myšlenku stačím do některého mozkového šuplíku uložit, ulítne má mysl jinam a super myšlenka je ta tam. No dobře, možná zas tak super není, i když co já vím, že. Jak řekl Dalí: "Inspiraci dostávám ve 4 hodiny ráno, když se jdu na WC vyčůrat". Mám to podobně. Až na to, že já v noci čůrat nechodím.

Z důvodů výše zmíněných ani tento článek světoborný nebude, ale nebojte, třeba se dočkáte.

I já jsem se o víkendu vydala uplatnit své slevové kartičky z Elle. Plánovala jsem využít hlavně slevy v trojici Mango, H&M a Reserved a tudíž pro mě bylo něpříjemným překvapením, když mi paní u pokladny v H&M sdělila, že tato sleva platí pouze v jejich pražské pobočce. Byla jsem líná si to napřed přečíst, jo. Nicméně dělala jsem, jako že se nic neděje, stejně jsem měla jenom tašku, kterou jsem si chtěla koupit už dávno i bez slevy.

Někdo si myslí, že ty šortky vypadají jako velké spodky na spaní a ta taška má barvu hovínek. Já to nejsem.Úžasné semišové a zárověň asi nejméně praktické balerínky.


Les dés sont jetés, ve francouzštině kostky jsou vrženy. Fakt by mě nenapadlo zrovna tohle dát na tričko :D. Ale proč ne, že.


Má skvostná nehovínková taška.


6 comments:

 1. Šortky jsou úžasné a vůbec nevypadají jak na spaní! A taška se mi taky moc líbí! :-)

  ReplyDelete
 2. Jéj, to sú krásne veci :)
  Tie šortky, a taška :O

  A nadpis je úžasný :D

  ReplyDelete
 3. ty balerínky jsou awesome, stejně jako dalího inspirativní vyjádření ohledně inspirace
  =D

  ReplyDelete
 4. ty šortky jsou cute! a souhlasim s tebou, taky mě občas napadně něco rádoby zajímavýho, ale ihned to zapomenu, protože to nemám kde zrealizovat(třeba ve 4 ráno, žejo..)
  jo a ty baleríny jsou taky cute:D

  ReplyDelete
 5. Ty šortky se mi hrozně líbí! :)

  ReplyDelete
 6. už som ti písala ako veľmi milujem tvoje fotky???

  ReplyDelete