Tuesday, December 11, 2012

Too tired to exist.

Už nemůžu. Jsem unavená, ale nemůžu usnout, popřípadě usínám v naprosto nevhodných chvílích. Ale to vlastně není nic nového..
V sobotu jsem dělala CAE a mám z toho úplně nejhorší pocit. Vůbec jsem se na to nepřipravovala, ale toho ani moc nelituju, spíš jsem to kazila tím, že jsem se co pár vteřin dívala, kolik mi zbývá v jednotlivých částech času a pak jsem zmatkovala a nedokázala se na nic soustředit.. A taky jim tam pořád selhávala technika, když jsem dělala Writing, začal se mi sám od sebe vypínat počítač, věky jim trvalo, než to spravili a smazalo mi to asi 70 slov z toho, co jsem napsala a pak jsem vůbec nestíhala. Výsledky se máme dozvědět až 21.12., ale třeba se naplní některá z proroctví a já se nakonec nedozvím vůbec nic, achjo :D.

Pro vylepšení nálady jsem si včera zašla do kina na Annu Kareninu. Očekávala jsem, že to bude naprosto dokonalé (protože Joe Wright + Keira + Aaron + Tolstoj = dokonalost :D) a má očekávání se potvrdila. Bylo to překrásné a strhující. Plakala jsem :D. Musíte na to určitě taky zajít, ještě předtím, než půjdete na Hobita!

Jedna z výhod toho, že nespím - můžu fotit překrásné východy slunce! :D


Životní motto :D.


Nějak jsem poslední dobou našla zalíbení v kýči. Čím třpytivější a barevnější, tím lepší!

 

 

 

6 comments:

 1. Taky přemýšlím, že si zajdu do kina na Annu, ale nevím s kým bych tam šla, tak trochu váhám :D
  Ten východ slunce je božský ♥ naprosto dokonalé!
  A u CAE jsi určitě dopadla skvěle ;)

  ReplyDelete
 2. určitě to nebude tak zlé :-) krásné fotky!

  ReplyDelete
 3. I love the sparkly jewels! :) Just found your blog and love it...would you like to follow each other? Let me know and let's keep in touch. Happy Blogging!!!   ♥ Elle
  www.thehighfeather.com 
  High Feather Twitter
  High Feather Facebook
  High Feather Bloglovin

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  ReplyDelete
 4. CAE budu dělat asi za rok. Teď studuji angličtinu a učíme se i z učebnic právě k CAE, takže si nemusím platit žádný kurz, ale po zkušenostech s FCE se toho dost bojím. =)

  ReplyDelete
 5. S tím spaním to mám někdy taky tak, nenávidím to.) Na Annu Kareninu se taky chystám a těším stejně jako Ty..jen se do toho kina musím dokopat dřív, než ji přestanou dávat:) A třpytivý kýč je ten nejkrásnější na světě:)

  ReplyDelete