Saturday, January 26, 2013

Jezevci a jeleni.

Koncem minulého roku jsem už předčasně dostala krásný vánoční dárek. Byl mi opět zablokován internet. Milé. Už to ale nějak neřeším. Chyběly mi kvůli tomu nějaké úkoly do školy, něco jsem se nemohla naučit, ale couž. Revolta totiž někdy nemá vůbec cenu.

Za uplynulý zhruba měsíc jsem konečně zakončila autoškolu, CAE mi taky vyšlo, škola vyšla o něco méně hladce - díky tomu, že raději ležím v posteli než chodím do školy jsem měla být přezkoušena ze ZSV a francouzštiny, ale všechno dopadlo dobře a já mám o zážitek víc! A přestože jsem se toto pololetí nejvíce flákala a nejméně učila mi vychází mé nejlepší gymplácké vysvědčení ever. Další důkaz, že všechno příjde, až když už o to nejméně stojím.

Teď jsem znechucena z pana jezevce, jemuž na nějakou dobu bude patřit náš stát... Na poslední chvíli jsem ještě běžela dnes k volbám, do volební místnosti jsem dorazila za tři minuty dvě a Miloše vyhodila do koše. Myslela jsem, že třeba něco změním. Ale už průběh sčítání nevypadal dobře a když bylo vše sečteno, má roční sestra trefně vyřkla své nejfrekventovanější slovo "ještě". Ale bohužel, to bylo všechno, konec, prohra. Udělalo se mi nevolno a naprosto spontánně jsem popadla nůžky, u kterých jsem byla dříve již několikrát upozorněna, že se s nimi smí stříhat jen papír, a šla jsem si ustřihnout vlasy. Ani nevím vlastně proč, možná tichý protest, nevyžádaná oběť. V jednu vteřinu mi to přišlo jako dobrý nápad. Ale za pár dalších vteřin, svírajíc v rukou dobrých patnáct centimetrů svého ustřiženého kožního derivátu (v některých místech až dvacet šest), už mi to jako dobrý nápad nepřišlo. Můj jakž takž ucházející účes se změnil v naprostou ohavnost. Chvilku mi trvalo, než jsem si uvědomila, co jsem to vlastně udělala a rozhodla jsem se to jít rozdýchat procházkou na čerstvém vzduchu. Procházela jsem kolem velké LED obrazovky, na níž byl jelen, který se rozhlížel po lese. "Jé, jelen!", hned se mi o něco zlepšila nálada. Ale vzápětí jelena vystřídala slova: "Čerstvá zvěřina na váš stůl!".
Nechci již více žít na této planetě.

 Pár věcí, které mi v poslední době aspoň udělaly radost.

Další přírůstek Joyce a první Virginia.

 

Nejkrásnější!

 

 

 

Mýdlo na pověšení od Emmy Cook pro Topshop. Emma vždycky navrhuje tak snové věci!

 

Králík u sebe měl i partymasku :D.

 

 

Miluju cokoliv z hrušek!

3 comments:

 1. víš, že jsme měly podobný nápad? já si zas chtěla vlasy ze spoda oholit, ale naštěstí jsem to nezrealizovala. ale co už... dorostou! :-)
  jinak fotky jsou naprosto dokonalé, úchvatné...

  ReplyDelete
 2. ty jsi mi neskutečně sympatická! =)

  ReplyDelete
 3. Neboj, naštěstí se podle mě nic převratnýho dít nebude a život pude úplně stejně dál. Přeju spoustu optimismu do života. :) P.S.: Nádherný knížky, Opilý koráb už sem četla, ale ty dvě zbylý ne, hned po zkouškách si pro ně poběžim do knihovny. :)

  ReplyDelete